Ayna Programı :: Web Sitesine Hoşgeldiniz ::
Ayna
Ana Sayfa | Hakkımızda | Bize Yazın | İletişim | English | Açılış Sayfam Yap | S.Kullanılanlara Ekle 30-11-2021
AYNA BU HAFTA YENİ BÖLÜMÜ COSTA RİCA İLE EKRANLARDA (yeni) Cumartesi 23:00
 
   
Birikim Okullarından "En Başarılı Belgesel Programı" Ödülü
Özel Birikim Okulları 3. Bilim Sanat Şenliği 8 - 9 Mayıs 2010 Cumartesi - Pazar günlerinde Çemberlitaş Fırat Kültür Merkezinde yapıldı. Ayna "Yılın En Başarılı Belgeseli" ödülünü aldı.

 Şenlik 8 Mayıs Cumartesi saat 11.30’da “Yolculuk” adlı sunumla başladı. Anasınıfından üniversiteye kadar bir öğrencinin Birikim sürecinin anlatıldığı sunumdan sonra Birikim Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ömer Faruk Yelkenci tarafından şenliğin açılış konuşması yapıldı. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız, Talim ve Terbiye Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Vahap Özpolat ve Başbakanlık Müşaviri ve Dışişleri Bakanı Baş Danışmanı Ali Yücekaya tarafından yapılan protokol konuşmaları ve Birikim Okullarının dört şubesinin öğrencileri ve Birder (Birikim Mezunları ve Mensupları Derneği) bünyesinde faaliyet gösteren mezun öğrenciler tarafından oluşturulan Birikim Orkestrası tarafından verilen açılış konserinden sonra Birikim Okulları öğrenci, öğretmen ve idarecileri tarafından seçilen yılın en başarılı kişilerine ödülleri verildi.

Yılın Başarılı Kişi, Program ve Kuruluşlarına Birikim Ödülleri
Rasim Özdenören En Başarılı Fikir İnsanı, İbrahim Adnan Saraçoğlu En Başarılı Bilim Adamı, İskender Pala En Başarılı Edebiyatçı, Bülent Yıldırım En Başarılı İnsani Yardım Kuruluşu olarak “İHH”, Muhammet Kerem Öncel En Başarılı Gençlik Kuruluşu olarak “AGD”, Alparslan Durmuş En Başarılı Çocuk Dergisi olarak “Birdirbir”, Kemal Belgin En Başarılı Spor Yazarı, Sevinç Erol En Başarılı Haber Programı olarak “Haberin Olsun TRT Çocuk”, Osman Sınav, En Başarılı Yönetmen ve En Başarılı Dizi olarak “Sakarya Fırat”, Ali Avcı En Başarılı Film olarak “Eşrefpaşalılar”, Yusuf Armağan En Başarılı Söyleşi Programı olarak “Yeryüzü Notları”, Oktay Durak ve Musa Yiğitoğlu En Başarılı Yarışma Programı olarak “Bir Kelime Bir İşlem” ödüllerini bizzat aldılar. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’na verilen “En Başarılı Devlet Adamı” ödülünü kendisini temsilen Başbakanlık Müşaviri ve Dışişleri Bakanı Baş Danışmanı Ali Yücekaya, Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’a verilen En Başarılı Teknik Direktör ödülünü kendisini temsilen Nihat Elgün, Erhan Çelik’e verilen “En Başarılı Haber Spikeri” ödülünü kendisini temsilen Kanal 7 muhabirlerinden Enes Buladı, Saim Orhan’a “Ayna” programı için verilen “En Başarılı Belgesel Programı” ödülünü kendisini temsilen yardımcısı Sevda Üneş, Burak Sezen’e verilen “En Başarılı Çocuk Programı” ödülünü kendisini temsilen programın genel koordinatörü Önder Altıntaş aldılar. 2010-05-10 18:54:02facebook furl linkibol digg del.icio.us yumiyum
oyyla bagcik technorati twitter ffeed

YAZDIR

ARKADAŞINA GÖNDER

YORUM EKLEYİN
 Lütfen yorum, eleştiri ve beklentilerinizi bize iletin.
Adınız :
Emailiniz :
Yorumunuz :
  
Yorum sayısı : 0 Bütün yorumlar...

TÜM YAZILARA ULAŞMAK İÇİN...
Bu yıl ki Evliya Çelebi Ödülleri Saim Orhan’a
Gezginlerden Çağın Gezginine
Burç Eğitim Kurumlarından Yılın En Beğenilen Gezi Programı Ayna
Saim Orhan'a
En Beğenilen Gezi Programı
Ayna Yine En İyisi Seçildi
Yılın En İyisi Seçildi
Ödül Üzerine Ödül Alan Ayna'ya Bir Ödül Daha
Yılın En İyi Belgesel Programı Yine Ayna
Ayna Açık Ara Önde Yılın Belgesel Programı Seçildi
 BASINDA AYNA

FOTO GALERİ


BelarusCibutiKanada 2014BotswanaSüleymaniyeMaputo

Diğer GALERİLER için tıklayın...


VİDEO GALERİ


Costa Rica-1Hong Kong-2Hong Kong-1MakauBelarusPanama-3

Diğer VİDEOLAR için tıklayın...

SAİM ORHAN'DAN GEZİ YAZILARI

RÖPORTAJLAR

ANKET


Anket Sonuçları 

 

 

Site Üretim By Yaap | Copyright (c) 2009